I ve vaší firmě můžete mít potravinové automaty

I ve vaší firmě můžete mít potravinové automaty

Popadla vás někdy chuť na sladké? Jdete po ulici, ale na obzoru není vhodný obchod, kde byste si koupili něco dobrého? Nebo sedíte v kanceláři a vaše firma nemá bufet? Potom není nic jednoduššího než zamířit k potravinovému automatu. Pojďme se podívat, proč by potravinové automaty měly být i ve vaší firmě. 

 

Potravinové automaty slouží k prodeji čokoládových tyčinek, chipsů, bonbonů, ale také nápojů či baget. Stále častěji se s nimi můžete setkávat na veřejných prostranstvích – v bankách, ve firmách, v nemocnicích, ale také na úřadech či ve školách. A není tedy důvod, proč by takový automat neměl být i ve vaší firmě.

Velké oblíbenosti se těší spirálové potravinové automaty, které prodávají kusové zboží výše zmíněné. Ideální je, když tento automat doplňuje prodejná nápojový automat. Předním výrobcem spirálových potravinových automatů je italská firma FAS, která se řadí mezi špičku v tomto oboru. U každého modelu si vyberete z různých variant konfigurací. 

KAFKA a Spol. s.r.o. - odborník na automaty

V České republice dodává potravinové automaty italské značky FAS společnost KAFKA a Spol. s.r.o., jejíž založení se datuje v březnu 2011, čímž navázala na dlouholetou tradici firmy Miroslav Kafka – nápojové automaty Wittenborg. 

Tato společnost vám nabízí nejen prodej a dodání potravinových a nápojových automatů, ale také záruční a pozáruční servis, prodej ingrediencí a kelímků, prodej náhradních dílů a poradenství týkající se těchto strojů.