Trendem dnešní doby jsou prodejní automaty

Trendem dnešní doby jsou prodejní automaty

Určitě to znáte. Dostanete chuť na sladkou tyčinku, ale v nedohlednu není ani malý obchůdek. Jako náhrada za malé obchůdky a bufety vám poslouží prodejní automaty, které dnes najdete na každém kroku. Jejich umístění je rozmanité – v nemocnicích, ve školách, na úřadech, na čerpacích stanicích, ba dokonce i ve firmách. Prodejní automaty jsou současným trendem a koupíte si zde cokoliv – počínaje vodou v PET lahvi a sušenou konče. 

 

Prodejní automaty jsou charakteristické několika výhodami – šetří provozní náklady a energie, jejich obsluha je rychlá a jednoduché a jsou využitelné prakticky kdykoliv během dne. 

Jaké existují prodejní automaty?

Když se řekne prodejní automat, každý si spíše představí kávovary, které jsou mnohem rozšířenější než automaty s potravinami. Ale automaty s kávou nejsou jediné, které se nachází na veřejných prostorech. Mezi další automaty spadají výdejníky vody, nápojové automaty, espressovary a potravinové automaty. 

Na kolik prodejní automaty vyjdou?

Pokud chcete prodejní automaty nainstalovat do prostor své firmy, potom vás bude zajímat jejich cena. Není však možné stanovit přesnou kalkulaci, protože každý automat má jinou cenu. Pokud máte představu o tom, co by měl automat prodávat, obraťte se přímo na provozovatele prodejních automatů. 

Jedním z nejznámějších a nejžádanějších dodavatelů prodejních automatů je společnost KAFKA a Spol. s.r.o., která na trhu působí od roku 2011. Nabízí vám záruční a pozáruční servis, prodej ingrediencí, kelímků i náhradních dílů. Využijte také poradenství a konzultace. Na základě konzultace s odborníkem se potom rozhodnete, zda investovat do prodejního automatu či nikoliv.